ראשון עד חמישי:

7:30 – 20:00

שישי וערבי חג:

7:30 – 14:00

הדברת נמלים

נמלים הם תופעה לא נעימה בבית ובחצר ולכן הדיירים מבצעים כמה פעולות כדי למגר את התופעה שבה רואים טורים של נמלים אשר נעות במיקומים שונים לאורך ולרוחב מנקודה לנקודה. סימן ההיכר של משפחת הנמלים הוא תיל של חול שקיים בחצר או בדירה, כיוון שהנמלים הוציאו את גרגרי החול ויצרו ערימה.

הלקוחות שעדים למהלך זה של הנמלים, משוחחים אתנו כדי לתאם הדברה מאסיבית שתקטול את כל הנמלים וכך הם לא ייראו בתוך הדירות או בגינות סביב הבית.

הדברת נמלים

סוגי הנמלים בישראל

הנמלים הנפוצות בישראל הן מורית נאה, מורית הבתים, בנאית ישראלית ונמלת הקציר. בשנים האחרונות התווספה גם נמלת האש שהיא נמלה שונה לחלוטין ועלולה לעקוץ ולפצוע את הציבור ולכן עושים כל שניתן כדי להכחיד אותה מהבתים ומהחצרות.

שיטות ההדברה נגד נמלים רגילות

מומחי ההדברה שלנו שעברו קורסים מקצועיים, מכינים את חומרי ההדברה הייעודיים לנמלים. הריסוס מכיל חומר ששמו פירתרואיד שאין בו ריח והוא ידידותי לסביבה. המדביר מרסס את כל רחבי הבית, מאחורי כל פריטי הריהוט ובמקומות שבהם נראו הנמלים כמו בחדר האמבטיה, במטבח, ליד ארונות תקשורת וחשמל, לאורך השבילים בחצר ועוד. 

הדיירים מתבקשים לצאת מהבית למשך שעה אחת בלבד ולאחר מכן אפשר לפתוח את החלונות ולאוורר את הבית, אף על פי שהחומר לא יוצר כל ריח. ההמלצה שלנו היא לא לשטוף את הרצפות מיד לאחר הריסוס אלא להמתין 48 שעות לספיגת החומר במרצפות. המטרה היא שהחומר ייטמע בתוך האריחים והפרקטים וכך אם בעתיד יגיעו נמלים הביתה, הן יחושו את החומר וימותו באופן מידי.

אפשר גם להניח ג'ל או גרגרי פיתיון מורעל במקומות שונים שבהם נראו הנמלים. הג'ל שמכיל חומר רעיל ולכן כשהנמלים לוקחות אותו עבורן ועבור כל הנמלים בקן, כולן מתות.

הדברה בראשון לציון והסביבה

הדברה של נמלת האש

נמלת האש הקטנה אשר הגיעה לישראל בשנים האחרונות, עוקצת בני אדם ומדובר בעקיצות כואבות וצורבות במיוחד בדרגה של כוויה, כיוון שנוצרת שלפוחית אדומה והדבר נגרר אף להופעתן של אלרגיות. 

כאשר מגלים כמה נמלות אש שמתרכזות בדרך כלל ליד מקורות מים כמו מי השקיה, בריכות שחייה, בריכות נוי, צנרת מים ועוד, חשוב להכחיד אותן באופן מידי כדי שלא יתרבו ויהוו סכנה לבני הבית. המדביר שלנו מגיע כשהוא מוגן מכף רגל ועד ראש כדי שהנמלות לא יעקצו אותו וכך הוא מפזר את חומר ההדברה הגרגרי שיקטול את כולן. הנמלות הן עמידות ודי קשה להמית אותן אך הריסוס בשילוב עם פתיון גרגירים שמפוזר בכל השטח מצמצם את הבעיה ומחסל אותה לחלוטין.

הדברת נמלת האש

כשאתם רואים נמלי אש בדירה, בבית או בחצר, חשוב לשוחח אתנו באופן מידי ולתאם הדברה ייעודית כדי לא לגרום להתרבות של נמלות האש. הצוות המקצועי שלנו יגיע ויבצע את הריסוס היסודי. 

WhatsApp chat