ראשון עד חמישי:

7:30 – 20:00

שישי וערבי חג:

7:30 – 14:00

הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקים היא פעולה חשובה מאד, לא נעים לחיות בבית שמגיעים אליו מעת לעת ג'וקים. הם אומנם לא מזיקים, אך עצם העובדה שהם בבית גורמת לחוסר נעימות רבה ורבים מהדיירים נגעלים מהם ומגיבים באופן קיצוני כשהם רואים תיקן בבית. לכן יש לעשות כל שניתן כדי למנוע מצבים מסוג זה. 

הדברת ג'וקים

הדברה של ג'וקים

המגמה היא לבצע הדברה מקצועית על ידי אחד המדבירים המיומנים שלנו אשר עבר קורס מקצועי וקיבל רישיון לעסוק בכך. קיימת חשיבות רבה לביצוע ההדברה על ידי מדביר מנוסה וזאת כדי שיראה את התמונות של התיקנים, את תיקי הביצים או ההפרשות והנשלים כדי שיבין באיזה תיקן מדובר ובהתאם לכך הוא ישתמש בחומר הייעודי למטרה זו.

הדברה של תיקנים

אופן הדברת הג'וקים הרגילים

החשיבה היא לבצע ריסוס סמוך לבורות הביוב ולשבילים בחצר. בתוך הבית מרססים בחריצים שונים, בתוך הארון הממוקם מתחת לכיור של המטבח, בארונות חשמל, ארונות אמבטיה, סביב הפאנלים בכל הבית.

ההדברה הייחודית כוללת את הפורמולה המתאימה ביותר לסוג התיקן וגם במידת הצורך מלכודות דבק, ביצוע איבוק, וחומר שארתי כדי לקטול גם את הנימפות שיבקעו לאחר הריסוס . בדרך זו מבצעים פעולה רוחבית ממוקדת שתפתור את הבעיה באופן מאסיבי. האחריות של הדברה זו היא למשך שנה. גם אם ייכנסו תיקנים במעוף, הם יחושו בחומר וימותו באופן מידי. 

מדובר בחומרים שקיבלו היתרים של המשרד להגנת הסביבה והם אינם מהווים בעיה עבור בני אדם וגם עבור החיות בבית ובחצר.

אופן הדברת הג'וקים מהסוג הגרמני

התיקן הגרמני הוא עמיד לחומרי ההדברה הרגילים שבהם אנו משתמשים נגד תיקנים ולכן המדביר שלנו מפעיל במקרה זו שיטה אחרת. הוא מפזר פורמולת ג'ל בכל 30 ס"מ ברחבי הבית או החצר, היכן שנראו התיקנים מסוג זה. ברוב המקרים התיקן לוקח את הג'ל, מעביר אותו לקן ובדרך זו כל יושבי הקן מתים.

 

התנהלות לקראת מועד ההדברה ואחריה

אנו ממליצים לכל הלקוחות לבצע כמה פעולות חשובות:

  • לסדר את כל הבית, כך שלא יישארו פריטים על הרצפה כמו צעצועים.
  • להזיז את כל הריהוט כדי לאפשר מעבר מאחוריהם.
  • לפנות את התכולה של חומרי הניקוי והפריטים הנוספים בארון התחתון של המטבח שממוקם מתחת לכיור. 

המדביר המוסמך ירסס מעל כל הפאנלים בכל החדרים ובכל החללים בבית. בנוסף לכך הוא ירסס סמוך לסיפון המטבח, לאור העובדה שעלולים להגיע תיקנים דרך צינור הביוב המוביל לכיור במטבח. בתום הריסוס, יש לסגור את כל החלונות ואת כל הדלתות ולפתוח שוב לאחר שעתיים.

בתום ההדברה ההמלצה שלנו היא לא לשטוף את הרצפה, אלא לאחר 48 שעות כדי לאפשר לחומר להיספג במרצפות ובלוחות הפרקט באופן אופטימלי.

אם אתם זקוקים להדברה נגד ג'וקים, נשמח לתת שירות מקצועי באמצעות חומרי הדברה מעולים. 

WhatsApp chat