ראשון עד חמישי:

7:30 – 20:00

שישי וערבי חג:

7:30 – 14:00

הדברת עכברים

עכברים הם מסוג החיות שרוב בני האדם מעדיפים לא לראות, בטח לא בפגישה אקראית בחדר האשפה או בתוך הבית. העכברים כמו מכרסמים אחרים מסתובבים לא אחת בסביבת המגורים וכאשר הדיירים רואים אותם, הם מתקשרים אלינו כדי שנגיע לבצע הדברה.

המטרה היא לבצע זאת מוקדם ככל האפשר כדי להיפטר מהבעיה הלא נעימה וזאת לפני שכמות העכברים תגדל, עקב הריבוי הטבעי שלהם.

הדברת עכברים

הדברת עכברים בסביבת מגורים

אנחנו משתמשים בכמה שיטות לביצוע מהלך זה. הדרך המתאימה ביותר שיש לה אחוזי הצלחה גבוהים היא פיזור רעל ייעודי נגד עכברים אשר ממית אותם. מפזרים את גרגרי הרעל במקומות שונים במרחב הסמוך לבית כמו בחדרי האשפה, בגינה ובמקומות נוספים שבהם נראו לאחרונה עכברים.

המדביר המקצועי שלנו מגיע לצורך ביצוע משימה זו לבוש ומוגן מכף רגל עד ראש והוא מבצע את הפעולות הללו במיומנות ובאחריות רבה. לאור העובדה שמדובר בחומר רעיל, המדביר לעולם לא יפזר רעלים באופן חשוף שבעל חיים אחר יאכל ויורעל, המדביר לאחר סיום הפעולה מדביק מדבקות בכל הסביבה הקרובה על כך שפוזר רעל נגד עכברים. המטרה היא שההורים יקפידו שהילדים לא ירימו בטעות משהו מהרצפה ויאכלו וגם עבור הבעלים של חיות המחמד שלא יתקרבו למקומות האלה כדי שגם הם לא יאכלו בטעות חומר רעיל זה שאמור להיות מסוכן עבורם.

הפיזור של הרעלים יתבצע בסביבה הטבעית של המכרסמים ( מחילות , שורשים של עצים , בורות ביוב או בתיבות האכלה ייעודיות בעלות תקן .

בהרכב של חומר רעיל זה קיים גם ביטרקס שהוא חומר שיוצר בחילה והקאה אצל בני אדם ואצל חיות מחמד, שאוכלים בטעות חומר רעיל זה וכך מנטרלים את החומר הרעיל מגופם. 

במקביל כדאי לנקות את החצרות מגרוטאות ולגזום עצים ושיחים, כדי להפחית את המקומות שבהם העכברים מתחבאים.

הדברת עכברים בסביבה הציבורית

כאשר רואים שיש עכברים באזורים ציבוריים כמו ברחוב או בפארק, יש לידע את הרשות המקומית וגם המדבירים שלהם מבצעים את ההדברה הנדרשת ומודיעים על כך לציבור. המקומות הבולטים שבהם מסתובבים העכברים הם צנרת הביוב, פתחי ביוב במדרכות ובכבישים, ליד מקורות מים וליד מיכלי האשפה הגדולים. נציגי העיריה דואגים גם לסתום מחילות באמצעות בטון כך שלא יגיעו עכברים מהמחילות לקרבתם של בתי התושבים ולהחליף את המכסים של בורות ביוב של סגורים היטב .

לכידה של עכברים

יש מקרים שבהם מציבים מלכודות עם פיתיון כדי ללכוד את העכברים. המטרה היא בשלב שני להעביר אותם לשמורת טבע סמוכה ולשחרר אותם כך שיחיו בטבע, תוך תקווה שלא יחזרו שוב לבתי המגורים.

מכשיר בעל תדרים להפחדת העכברים

אפשרות נוספת היא להניס אותם על ידי הצבת מכשיר בגינה שיש לו תדרים גבוהים. התדרים הללו מפחידים את החיות ממשפחת המכרסמים וגם את הנחשים וכך הם בורחים מאזור זה. בני האדם אינם שומעים את התדרים הללו ולכן זה לא מפריע להם כלל , חשוב לציין שאין הוכחה שמכשירים אלו עובדים ולכן אנו בחברתנו נמנעים משיטות עבודה אלו .

אנו כאן לשירותכם בכל מה שקשור לטיפול בעכברים כדי שייעלמו מהערים ומהיישובים, דברו אתנו ונתאם מועד לביצוע הדברה מקצועית על ידי המדבירים המנוסים שלנו.

WhatsApp chat