ראשון עד חמישי:

7:30 – 20:00

שישי וערבי חג:

7:30 – 14:00

הדברת פרעושים

פרעושים מגיעים בדרך כלל לחיות המחמד בבית לכלבים וגם לחתולים. כל בעלי החיות הביתיות עושים כל שניתן כדי לא להגיע למצב שבו הפרעושים מתקרבים לחיות הללו.

כדי להיפטר מתופעה מטרידה זו אשר פוגעת מאד בבעלי החיים כיוון שהיא מוצצת את דמם ומגיעה גם לבני האדם, יש לבצע הדבר רוחבית שמתבצעת בכמה שלבים, תחילה אצל בעלי החיים ולאחר מכן ריסוס של כל המרחב והחללים.

פרעושים על בעלי חיים

הפרעושים נצמדים לבעלי החיים תוך כדי הטיול שלהם בפארק או ברחבי העיר. כדי למנוע זאת במקרים רבים בעלי הכלבים נעזרים בתכשירים וטרינריים כמו כדורים או אמפולות שמטרתם היא להרוג ולדחות את הפרעושים מגוף בעל החיים שלנו או שימוש באביזרים שונים  חגורות מיוחדות אשר מרחיקות את המזיקים הללו. אך לא לכולם יש את האביזרים הללו וגם כשיש, לא תמיד ההצלחה היא של מאה אחוז. 

פרעושים על בעלי חיים

שלבי הדברת הפרעושים

בשלב הראשון מנקים היטב את חיית המחמד על ידי רחצה וחפיפה של הפרווה שלה. בתום שלב זה מבצעים ניקיון יסודי של הבית. שואבים באמצעות שואב אבק בעל יכולת יניקה גבוהה את כל חללי הבית הן לרוחבם והן לאורכם כד לשאוב את כל הפרעושים שקיימים על הרצפה ועל פריטי הריהוט השונים. 

כאשר משתמשים באחד משואבי האבק החדשים, אופן הביצוע הוא מצוין ולכן מצליחים לשאוב את כל הפרעושים או חלק נכבד ביותר מתוכם. 

מעבר לכך יש להיות ערניים, לשים לב אם רואים בבית נקודות שחורות נוספות ובמידת הצורך לבציע שוב יניקה וגם טיפול נוסף של רחצה וחפיפה לחיית המחמד.

ריסוס נגד פרעושים

בשלב הבא כדאי להזמין את אחד מהמדבירים המקצועיים שלנו שיבצעו ריסוס רוחבי בכל חלל הבית. הן מאחורי הריהוט והן על מזרנים, שטיחים, ווילונות וסדקים בקיר. בכל המקומות הללו הפרעושים נוהגים להתחבא וכאשר מבצעים ריסוס עוברים על כל הנקודות האפשרויות כיצד למגר את תופעת הפרעושים, הביצים והזחלים שלהם. 

כאשר מדובר בבית עם חצר, מבצעים ריסוס יסודי בכל החצר והגינה, כולל במחסנים כדי שההדברה תהיה ממוקדת ותפתור את הבעיה לחלוטין. כל פרעוש שנותר עלול להוביל לאחר מכן לתולדה של ביצים וזחלים ולכן כל הריסוס מתבצע באופן מקצועי ובתשומת לב רבה. 

בנוסף לכך המדביר מפזר חומר IGR שהוא ייעודי נגד הדגרות של ביצים וכך מונעים את התפתחותו של דור ההמשך, שעלול להתפשט שוב בכל סביבת המגורים. 

בחצר מרטיבים את הקרקע ומגרפים והופכים את האדמה כדי שאם קיימים פרעושים נוספים מתחת לאדמה, הם ייצאו בתהליך זה וייכחדו גם הם. 

גם על משטחים מרוצפים מרססים באמצעות פורמלציות מיקרופסולריות להשלמת המבצע המאסיבי שלא יאפשר הגעה של הפרעושים לשטח הבית.

אם יש לכם פרעושים בבית ובחצר, תנו לנו המקצוענים לטפל בזה לאור הניסיון שלנו, המדביר שלנו יבצע עבודה ראויה ומיומנת בכל פינה כדי למגר את התופעה באופן מוחלט. 

WhatsApp chat