להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

053-4292959

הדברה במרכז

שירותי הדברה במרכז 

הדברה במרכז עם אחריות מלאה!

הדברה במרכז על ידי מדביר מקצועי במחיר באמת הוגן וזול , והכי חשוב אצלנו תקבלו אחריות מלאה על כל העבודה  !

מחפשים חברת הדברה במרכז שתפתור לכם את בעיית החרקים והמכרסמים בבית במחיר הטוב ביותר?  אצלנו תוכלו להיות בראש שקט שלא יהיה לכם איזה שהו מזיק שיצוץ באמצע הלילה להטריד 

 

במאמר זה תוכלו לראות איך מתבצע הדברת עכברים במרכז ואיך מתבצע הדברת פשפש מיטה במרכז , אנו נותנים שירות לכל סוגי החרקים למיניהם כגון הדברת פרעושים במרכז והדברת גוקים במרכז . החרקים הנפוצים ביותר במרכז הם תיקנים ונמלים ולכן אנו נבצע הדברה ירוקה במרכז באופן מקצועי והכי חשוב בטיחותי !

✅ הזמינו מדביר במרכז החל מ-150 ש"ח 
✅ מדביר מוסמך עם היתר הדברה 
בפיקוד המשרד להגנת הסביבה 
✅ הדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים
✅ ריסוס בית במרכז ללא ריח וסימנים
כניסה לאחר שעה אחת בלבד
✅זמינות הדברה מהיום להיום
✅ אחריות בכתב ואישור ביצוע על כל הדברה! 
לחצו עלי להצעת מחיר בWhatsApp

 

הדברה במרכז

מדביר במרכז זול וטוב

אז אם הגעתם עד לכאן כנראה שחיפשתם מדביר במרכז בזול ..

אנחנו בגישה מאוד הוגנת עם לקוחותינו תוך שמירה על מוניטין ומקצועיות באילנית הדברות .

אנו נותנים שירות בהדברה ירוקה במרכז כבר 30 שנה ויכולים להרשות לעצמנו להיות באמת זולים וטובים והכי חשוב לתת שירות באהבה ממש כמו שהיינו רוצים לקבל מבעל מקצוע .

הדברה במרכז היא פעולה מאוד נפוצה בשל גודל האוכלוסיה המקובצת באיזור זה , בשל כך נבצע הדברה לחרקים במרכז תוך שמירה אמיתית על בטיחות ובריאות לקוחותינו וחיות הבית .

כאשר אנו מבצעים הדברה במרכז אנו שמים דגש גם על חיות הבר העירוניות כמו חתולים שמסתובבים ברחובות ואין שום מצב שנסכן אפילו אותם .

בחברת ההדברה אילנית הדברות אנו נעשה ככל שאפשר לשמור על בטיחות , על מחיר הוגן , וחיוך תמיד !

מדביר בתל אביב

הדברת מכרסמים במרכז - מגוון שיטות מקצועיות שונות

ישנם מגוון שיטות שונות לכידה של עכברים וחולדות במרכז , כאשר ראיתם בזמן קצר את המכרסם אנו יכולים ללכוד אותו עם לוכד מקצועי שממש תופס אותם עם היד , לחילופין יש לנו מגוון רחב של מלכודות שונות שמתאימות לתוואי שטח שונה כל אחת , כאשר המקום מלוכלך או שומני כמו שעושים הדברה למסעדה במרכז אנו נעדיף מלכודות קפיץ , כאשר החולדה צעירה וקלה אנו נעדיף מלכודות דבק , וכאשר הלקוח לא מתנגד אנו תמיד בגישה ההומנית ללכוד עכברים במרכז עם מלכודות כלוב ולשחרר אותם חזרה לטבע . תפקידינו הוא ללכוד עכברים במרכז ולא להרוג , כאשר מזמינים הדברת מכרסמים במרכז יש אפשרות גם לפיזור רעלים מסביב לבניין או לדירה ולאחר 72 שעות אנו יכולים להיות בטוחים שגם אם יש 100 עכברים או חולדות כולם ימותו בעזרת הרעלים ממתקדמים שלנו עם מנגנון ההשהייה .

מחיר הדברת מכרסמים במרכז משתנה בהתאם לגודל ושיטת העבודה .

למידע נוסף על הדברת מכרסמים לחץ כאן 

הדברה בבית חדש

הדברת ג'וקים במרכז - בטוח , זול ומקצועי והכי חשוב להיפתר באמת מהתיקנים

כאשר מבצעים הדברת ג'וקים במרכז זה מאוד תלוי בסוג המקום וסוג הג'וקים , הדברת ג'וקים במרכז היא שם מחליף להדברת תיקנים , הדברת תיקנים במרכז משתנה בהתאם לסוג התיקן . לתיקן אמריקאי הגדול עדיף לבצע הדברה ירוקה במרכז בריסוס ואילו בהדברת תיקן גרמני מבצעים בעזרת הדברה ירוקה במרכז באמצעות פורמולציית ג'ל

איך יודעים איזה תיקן יש לנו ? איך מזהים תיקן גרמני במרכז ?

התיקן הגרמני הינו חום בחים , קטן בהרבה מהתיצקן האמריקאי , ימצא כמעט תמיד רק באיזורי המטבח מאוד אוהב מקומות לחים וחמיממים  . כאשר מבצעים הדברת ג'וקים במרכז נגד תיקן גרמני אנו נשים ג'ל פתיון בכל האזור הנגוע תןוך דגש על מוצרי חשמל .

למידע נוסף על הדברת ג'וקים לחץ כאן 

הדברה ירוקה במרכז

הדברת טרמיטים במרכז – איך נפתרים מהם לתמיד

כאשר מדובר בטרמיטים נעשה רגע סוויץ ונעבור לקצת יותר רצינות , הטרמיטים הם חרקים מאוד בעייתיתים , אמנם לא מעבירים מחלות לבני אדם כלל אך הם גורמים נזק אדיר לרכוש שלנו .

כדי לבצע הדברת טרמיטים במרכז אנו נצטרך להבחין קודם בסוג הטרמיט , יש טרמיט עץ , טרמיט קציר וטרמיט קרקע . אנו נבצע קידוחים מאוד קטנים במרצפות ונחדיר חומר ייעודי נגד טרמיטים ישירות לאדמה עד לחיסול המושבה .

לאחר מכן נסתום את החורים וניתן למלכה למות יחד עם כל הפועלות .

שיטה להדברת טרמיטים במרכז היא גם באמצעות פורמולציית ג'ל כאשר הג'ל הינו פתיון מורעל שהפועלות מובילות אותו ישירות למלכה וכך מתחסל הקן , פעולה זו אפשרית רק לנגיעות קלה יחסית 

למידע נוסף על הדברת טרמיטים לחץ פה 

הדברות בתל אביב

הדברת נמלים במרכז - מה הכי יעיל כאשר כל הבית מתמלא בנמלים

נמלים הם החרקים שהצליחו להגיע כמעט לכל יבשת אפשרית , הם הכובש הגדול ביותר בעולם , כמעט בכל מקום אפשר למצוא אותם בשל קצב ההתרבות שלהם ובשל כך אנו צריכים לדעת היטב איך מדבירים נמלים במרכז .

ישנם 2 שיטות עבודה להדברת נמלים ממש כמו הדברת גוקים . ריסוס נמלים – הדברה בחומר ייעודי ללא ריח וסימנים לאחר ריסוס נמלים במרכז תצטרכו לצאת לשעה בלבד וכאשר תחזרו הבית יהיה נקי מנמלים . השיטה השניה היא פיתיון מורעל כמו ג'ל או גרגירים . הג'ל יעיל למקומות סגורים עם טמפרטורה קבועה כמו דירות , הפתיונות המגורענים כמו גרנולר מתאימים יותר לגינות וחצרות .

הנמלים לוקחים את הפתיונות למושבה , מרעילות את המלכה וכל הקן מת.

הדברה אורגנית במרכז או כימית מה לבחור ?

כאשר מדובר בהדברות אורגניות אנו תמיד אומרים שפעולה זאת לא אפשרית, בגלל קצב התרבות החרקים והתפתחות האבולוצייה , החרקים פתחו עמידות גבוהה לתכשירי הדברה , אין היום הדברה אורגנית שבאמת עובדת אבל הדברה ירוקה בעלת רעילות נמוכה לאדם יש , ולבצעה הדברה ירוקה במרכז עושים רק באילנית הדברות חברת הדברה מקצועית שעובדת בכל הארץ .

הדברת פשפש מיטה במרכז - כל השיטות הטובות

פשפש המיטה הינו חרק קטן שיוצא בלילה וחוגג לנו על הגוף , עקיצות כואבות שמתגלות בבוקר מחרק שלא רואים אותו במהלך היום , פשפש המיטה במרכז מאוד נפוץ בגלל גודל האוכלוסייה וקצת החלפת הדירות והרהיטים . כאשר מזמינים אותנו להדברת פשפש מיטה במרכז אנו מבצעים קיטור ב140 מעלות כשורף את הבוגרים והביצים ולאחר מכן עושים הדברה בכל הדירה נגד השרידים האחרונים , בנוסף על הלקוח חובה לבצע כביסה לכל הבגדים מעל 60 מעלות.

עם נסיון של 30 שנה אין מה להתווכח , שיטות העבודה שלנו עברו מאבא לבן ושוב פעם מאבא לבן , שלושה דורות של נסיון ומתן שירות הוגן באהבה !!

מחיר הדברת פשפש מיטה במרכז נע בין 500 ל 1200 ש"ח לחדר .

למידע נוסף על הדברת פשפש מיטה לחץ כאן 

הדברת פשפש מיטה במרכז

מחפש חברת הדברה במרכז ? מדביר במרכז בזול ? 

חברת הדברה טובה ואיכותית שנותנת מענה לכל סוגי החרקים 24 שעות ביממה ? 

הדברת פשפש מיטה במרכז עושים רק בחברה מוכרת וטובה ! 

לחצו עלי להצעת מחיר בWhatsApp

השאר פרטים ומיד מדביר יצור איתך קשר !

Call Now Button
WhatsApp chat