ראשון עד חמישי:

7:30 – 20:00

שישי וערבי חג:

7:30 – 14:00

הדברת חולדות

חולדות נראות במקומות רבים בסביבה של אזור המגורים. המטרה של הדיירים היא להרחיק אותן כיוון שהיא מעבירה מחלות ולכן חשוב שהיא תורחק לצמיתות.

לקוחות אשר מתקשרים אלינו לאחר שראו חולדה, מזמינים אותנו לבצע מטלה זו לאור הניסיון רב השנים שלנו, העבודה המקצועית והעובדה שיש לנו רישיון ייעודי לעסוק בהדברות בתחום ספציפי זה.

הדברת חולדות

מקומות המסתור של החולדות

החולדות חיות במחילות מתחת לאדמה וכאשר הן מחפשות מזון הן מסתובבות בסמוך לבתים ולעיתים חודרות גם פנימה בדרכים שונות. כמו לדוגמה, הן נכנסות לתוך הצנרת ומסוגלות ללכת נגד זרם המים ולהגיע כמעט לכל קומה, גם אם מדובר בקומה גבוהה מאד.

במקרים רבים הן מתמקמות ליד פחי הזבל כיוון שהן מחפשות מזון, ומתמקמות בכמה מקומות אופייניים ולכן חשוב לבצע כמה פעולות כדי למנוע את הגעתן כמו לדוגמה:

  • חשוב לסגור את פתחי הביוב, כדי לא לאפשר להן להיכנס פנימה.
  • לגזום את העצים שגדלים צמוד לבית, כיוון שהן מתחבאות שם בתוך הצמחייה העבותה.
  • סתימה של מחילות כדי שהן לא תוכלנה להיכנס ולצאת.
  • סגירה של חדרי אשפה ואי מתן אפשרות שלהן להגיע לפרי או לאוכל המיועד לכלבים ולחתולים.
  • אי מתן הגעה למים כיוון שהן מגיעות לשתות אותם, כמו מי מזגנים, השקיה וצינורות נוזלים.
חולדות

הפתרון הוא הדברה מאסיבית בכל השטח

יש לבצע הדברה רוחבית בכל השטח. העירייה מבצעת בדרך כלל בהתאם לצורך, הדברה בכל האזורים הציבוריים בסביבת המגורים וגם בבורות הביוב. מדביר מיומן מבצע הדברה ייעודית נגד חולדות ונגד עכברים בחדר של פחי האשפה ובתוך הבניין המשותף או בחצר של הבית הפרטי. 

מדובר בשקיות של רעל אנטי-קוגולנטים אשר פוגע במערכת קרישת הדם בחולדות שאוכלות זאת, כיוון שהן חושבות שמדובר במזון החולדות לוקחות כמה גרגרים גם לבני המשפחה שלה וכך מצליחים להרוג את כולם לאחר כמה ימים בודדים . 

בתוך הרעל קיים גם חומר ששמו " ביטרקס" והוא יוצר אצל מי שאוכל אותו אך אינו חולדה, תחושה של בחילה. כך יוצרים מערכת בטיחות במקרה שילד או חיית מחמד אוכלים בטעות רעל .

לכידה של חולדות

קימת אופציה גם ללכוד את החולדות באמצעות מלכודות גדלות. השיטה היא להניח במלכודת טונה בשמן וגם למרוח את דפנות הכלוב בשמן זה. הריחות הללו משכנעים את החולדה להיכנס פנימה כדי לאכול את המזון שאהוב עליה.

מכיוון שמקומן של החולדות הוא בטבע ולא בסביבת המגורים, לוכד החולדות לוקח את המלכודת לשמורת טבע או לכל מקום אחר שהוא רחוק מסביבת המגורים ושם הוא משחרר את החולדה כך שתחזור למקום הטבעי שלה.

נכון לכידת חולדה נשמע פעולה קלה , לשים פיתיון מתאים והופ היא נתפסת . ממש לא , לכידת חולדות פעולה מאוד קשה ומאתגרת ומאוד הכרחי להפעיל מחשבה מרובה ואסטרטגיה מתאימה מכיוון שהם חיות מאוד מאוד חכמות . מעבר לכך המלכודות צריכות להיות מקצועיות וחזקות . המלכודות שמוכרים לצרכן בכל טמבוריה או מכולת מאוד חלשות ומבזבזות את הכסף של הלקוח .

אם ראיתם חולדות בסביבת המגורים שלכם, דברו אתנו ומדביר מורשה מטעמנו יגיע לשטח ינסה לאתר את החולדות, יניח מלכודות, או יבצע הדברה של אנטי קוגולטים כדי לפתור את הבעיה באופן רוחבי ומאסיבי. 

WhatsApp chat