להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

053-4292959

הדברת מכרסמים בראשון לציון

מחפשים חברת הדברה מקצועית להדברת מכרסמים בראשון לציון ללא סכנה לבעלי חיים או בני אדם ? 

הדברת מכרסמים בראשון לציון היא פעולה שאנו מבצעים באופן יום יומי על ידי הצוות המקצועי והמוסמך שלנו כבר 30 שנה ! 

הדברת מכרסמים בראשון לציון נחשבת לאחד השירותים הנפוצים והפופולאריים ביותר. כל מי שגר בראשון והסביבה, יודע כי מדובר על אזור שעלול למשוך אליו לא מעט מכרסמים, בשל עבודות הבניה של הרכבת הקלה, בניה של פרויקטים חדשים למגורים וכמובן עבודות בכביש. 

ניתן למצוא היום בארץ שלושה סוגים מרכזיים של מכרסמים, הכוללים את עכבר השדה המצוי, חולדה נורבגית וחולדה מצויה. החולדות נוטות לחיות מתחת לפני הקרקע, תוך כדי שימוש בצינורות הביוב על מנת לנוע בחופשיות. אך עבודות הרכבת הקלה ועבודות שיפור התשתיות בכבישי העיר, גורמות לא פעם להפרעה למהלך החיים התקין של החולדה. 

כתוצאה מכך, ניתן לראות חולדות הרצות על פני השטח, במטרה למצוא מכסה או מזון. כמובן שאם החולדה נכנסת לתוך הבית או המשרד שלכם, יש צורך לפנות לחברת הדברות מקצועית שמתמחה בתחום, מאחר ולא מומלץ לנסות לתפוס את החולדה בצורה עצמאית. אנו בחברת אילנית הדברות מספקים שירותי לכידת חולדות ועכברים 24/7 ומספקים אחריות מלאה על העבודה.

✔️ הדברת מכרסמים החל 299 ש"ח
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
ללא סכנה לבעלי חיים נוספים 
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️לכידת חולדות ועכברים 24 שעות ביממה  
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 
מדביר מקצועי בחיפה
הדברת מכרסמים בראשון לציון

הדברת מכרסמים בראשון לציון – כיצד לעשות זאת נכון?

קודם כל, חשוב לזכור כי המכרסמים היו כאן הרבה לפנינו וכי אין להם שום מטרה לפגוע בנו. בסופו של יום, העכברים והחולדות בסך הכול מעוניינים לשרוד, ולכן הם עלולים להיכנס לבית או למשרד שלנו, בחיפוש אחר מזון או מכסה. לכן אין שום צורך להתרגש מהמאורע, אבל אין זה אומר כי יש צורך להשלים עמו. ההמלצה הכללית היא ליצור קשר עם חברת הדברות מוכרת ואמינה, על מנת ללכוד את המכרסם ולהיפטר ממנו אחת ולתמיד.

כדאי לדעת כי אומנם כל אחד יכול היום לרכוש בחנויות השונות סוגים שונים של רעל עכברים או רעל חולדות, אך ברוב הפעמים מדובר על חומרים רעילים ומסוכנים, שעלולים לסכן תינוקות, ילדים, חיות מחמד וחיות בר. לכן לא מומלץ להשתמש בחומרים האלו, העלולים לגרום ליותר נזק מתועלת.

הדברת מכרסמים בראשון לציון – נקודות חשובות שכדאי להכיר

קודם כל, כדאי לדעת כי חולדות נחשבות לאחד מסוגי המכרסמים החכמים והנבונים ביותר. הן נוטות להיות פעילות בעיקר בשעות הלילה והן עלולות להיכנס לתוך הבית דרך חוטי חשמל, ענפי עצים או בורות ביוב. החולדות שוכנות הן בערים והן במושבים, בעיקר בצמוד למקורות מים ואוכל. לעומת זאת, עכבר מצוי נפוץ בעיקר בחצרות בעלי צמחיה או בשדות ושטחים פתוחים. מדובר על מכרסם קטן יותר מהחולדה, אשר גם כן פעיל בשעות הלילה. ניתן לאבחן את הימצאותו של המכרסם באמצעות הימצאותם של גללים, עקבות או חפצים מכורסמים.

במקרים מסוג זה חשוב להזמין מדביר מוסמך, על מנת להציב את המלכודת המתאימה ביותר עם הפיתיון המפתה ביותר. מדביר ברמה גבוהה ידאג גם לצמצם את מקומות המסתור של המכרסמים ואת מקורות המים והמזון שלהם, במטרה למנוע מהם לשוב לביתכם.

אז איך מתבצע אצלינו הדברת מכרסמים ?

טיפולי הדברה שונים נגד מכרסמים

ההנחיה הכללית היא שברגע שרואים צואה של מכרסמים או נתקלים באחד מהם, לקרוא למדביר כדי לטפל בבעיה ללא דיחוי וזאת כדי שהמכרסמים לא יתרבו. קיימות כמה שיטות הן של הדברה והן של לכידתם. המדביר המקצועי שלנו שמגיע לשטח נחשף לבעיה ועל פי המידע והמיקום הספציפי של המכרסמים, הוא מקבל החלטה אילו פעולות יש לנקוט כדי לטפל בבעיה באופן הנכון ביותר.

לכידה של מכרסמים

בשנים האחרונות יש מגמה שהולכת וגוברת לביצוע פעולות של לכידת החולדות והחזרתם לטבע. גם למכרסמים יש תפקיד חשוב במרחבים ולכן לוכדי החולדות מומחים שלנו תופסים אותם בדרך ייחודית, ומעבירים אותם לכלובים ייעודים לכך. או לחלופין תופסים אותם במלכודות. לאחר מכן הם מובילים את המכרסמים לשמורת טבע או לדיונות ושם משחררים אותם. בדרך זו שומרים על קיומם במחזור הטבע.

הדברת מכרסמים בראשון לציון – כמה זה אמור לענות לנו ?

עלות ההדברה משתנה בהתאם לאופייה של ההדברה, לכמות המלכודות, לגודלו של השטח ולכמות שעות העבודה שהמדביר שלנו נמצא במקום

סוג ההדברה אזור הביצוע עלות ההדברה
מלכודותבדירה650-350 ₪
פיזור רעלברחבי בניין מגורים ובחדרי האשפה750-300 ₪
פיזור אבקה של Bromadiolone  בריכוז של % 25פיזור האבקה בגינה במקומות שיש מחילות של מכרסמים650-250 ₪
פיזור פיתיונות מורעליםבחדר האשפה400-200 ₪
מלכודות קפיץבחנויות קטנות העוסקות במכירת מזון600-350 ₪
פיזור פיתיונות מורעליםבחנויות גדולות העוסקות במכירת מזון900-300 ₪
פיזור מלכודות עם כלובבמחסנים400-200 ₪
לכידת מכרסמים באופן ידני או באמצעות מלכודות קפיץמסעדה או בית קפה650-200 ₪
מלכודות ותיבות האכלה עם פיתיון מורעל כמו טונהבית מלון

החל ב – 200 ₪ ומעלה

אחזקה שוטפתהגעה אחת לחודש לניטור וטיפול300-900
תיבות האכלההצבת תיבות האכלה בעלות תקן , מלאות ברעלים נגד מכרסמים

3 תיבות 350 ש"ח

כל תיבת נוספת 80 ש"ח

אנו בחברת אילנית הדברות מספקים את שירות של הדברת מכרסמים בראשון לציון 24/7. אנו מבטיחים אחריות בכתב לכל עבודה ומקפידים על פתרונות הדברה יעילים ומהירים.

המדבירים שלנו מחזיקים ברישיון בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה והם יודעים בדיוק כיצד לאבחן את סוג המכרסם ולהתאים עבורו את צורת הלכידה היעילה ביותר. להזמנות ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר.

לוכד עכברים
לוכד חולדות בראשון לציון
Call Now Button
WhatsApp chat