להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

053-4292959

ריסוס לבית

ריסוס לבית נגד ג'וקים ונמלים הוא פעולה שכדאי לבצע באמצעות המדבירים שלנו אחת לשנה. בדרך זו מגנים על הבית מפניהם של המזיקים הטורדניים והלא נעימים.

ריסוס ממוקד בכל בית

בכל השנה אך במיוחד בחודשי הקיץ, אנו עדים להופעתם של תיקנים אשר עפים באוויר ונכנסים דרך התריסים לתוך הבית, או נכנסים דרך צנרת הביוב המובילה לסיפון שממוקם מתחת לכיור המטבח או לכיור של חדר הרחצה. 

כדי למנוע תופעה זו, אפשר להזמין אחת לשנה את שירותי ההדברה המקצועית שלנו ובדרך זו לוודא שלאחר כניסתם לדירה הם ימותו תוך זמן קצר . גם אם תיקן מגיע במעוף ונכנס לתוך הדירה, הוא יגע ברצפה וימות תוך דקות בודדות. 

Pesticides for residential apartments

שירות ההדברה

בעבר כאשר ביצעו הדברה, פינו את כל התכולה של ארונות המטבח. היום החומרים הם ידידותיים ולכן אין צורך לפנות את כל תכולת הארונות אלא רק את ארון חומרי הניקוי, אשר ממוקם מתחת לכיור המטבח. 

מתאמים את מועד ההדברה וביום זה הדיירים ולצורך ייעול  זיזים את כל הריהוט הממוקם צמוד לקירות כדי שאפשר יהיה לרסס לאורכם של כל הקירות. המדביר המקצועי שלנו שעבר הכשרה ייעודית, מבצע ריסוס מאסיבי בכל רחבי הדירה, תוך מתן דגש למיקומים אשר קרובים לצנרת הביוב כיוון שאלו הם המוקדים שמהם עלולים להגיע התיקנים. 

הנמלים מגיעות בדרך כלל ממקומות שיש בהם תשתית של חול וסמוכה לקווי המים שמקיפים את כל הבית. הריסוס לא יאפשר לנמלים להגיע למקומות הללו לאור ההשפעה של החומר שמשפיע עליהם.

קופסאות האכלה - מתקן ייעודי למילוי רעל למניעת האכלה על ידי בע"ח או ילדים

התנהלות בבית לאחר ההדברה

לאחר כשעה  אפשר לחזור הביתה ולהשאיר את כל החלונות הפתוחים כדי לאוורר את הבית. החומר הידידותי אינו משאיר ריחות או סימנים. ההמלצה שלנו היא לא לשוטף את המרצפות מיד לאחר הריסוס אלא להמתין כמה ימים ורק לאחר מכן לשטוף אותן באופן יסודי. בדרך זו החומר נספג היטב בלוחות הפרקטים ובאריחים ויוצר מצב שגם אם תיקן או נמלה מגיעים הביתה, הם מתים באופן כמעט מידי כיוון שהחומר נכנס למוחם והם קורסים.

לאור העובדה שהחומר קיים על הרצפה, ההמלצה שלנו היא לא לאפשר לתינוקות לזחול על הרצפה כיוון שהם משחקים בצעצועים שנופלים על הרצפה ובאופן טבעי הם מכניסים אותם לאחר מכן לפיהם. כך גם לגבי חיות מחמד יש לנקוט משנה זהירות. תמיד מומלץ לעדכן כי ישנם חיות מחמד בבית וכמו כן לקבל הסבר על החומרים בהם עושים שימוש בזמן הריסוס.  

בדרך זו אנו מבצעים ריסוס אחת לתקופה אצל כל הלקוחות שלנו וכך הם רגועים ומודעים לכך שהסיכוי שייכנסו הביתה נמלים או תיקנים הוא די קטן.

הדברת פשפשי מיטה

אם אתם מעוניינים בריסוס מקיף, אנחנו הכתובת המקצועית. דברו אתנו ונתאם מועד שנוח לכם כדי לבצע ריסוס מקצועי ומאסיבי בביתכם ובמידת הצורך גם בחצר. 

Call Now Button
WhatsApp chat