ראשון עד חמישי:

7:30 – 20:00

שישי וערבי חג:

7:30 – 14:00

הדברת טרמיטים

טרמיטים הם חרקים קטנים בעלי כנפיים אשר גורמים נזקים רבים בתוך הבתים. לכן אנשי המקצוע שלנו מסייעים בדרכים שונות ללקוחות, אשר גילו טרמיטים בביתם.

גילוי טרמיטים בבית

כאשר מגלים שקיימים חרקים מסוימים בבית, יש לוודא איזה סוג של חרקים אלו כדי לבצע את ההדברה המתאימה. לכן הלקוחות שולחים אלינו תמונה של המזיקים ושל התופעות שנראות בבית כדי שנסווג זאת נכון, אם מדובר בטרמיטים אנו מתאמים מועד לביצוע ההדברה באמצעות החומרים המתאימים והקטלניים, כדי למגר את התופעה אחת ולתמיד.

הדברה זו היא הדברה מורכבת ורק איש מקצוע כמו אחד המדבירים שלנו שהוא בעל ידע ומיומנות יודע לבצע זאת באופן מושלם כדי שהדיירים לא יסבלו מהתופעה. 

הסימנים האופייניים לטרמיטים הם הימצאותן של תעלות בוץ על משקופים או ליד או בתוך ריהוט שעשוי מעץ, כנפיים שפזורות במקום זה, כתמים שחורים שהם הצואה שלהם, מוצרי עץ חלולים ללא שאריות של נסורת וחרקים שיוצאים ונכנסים מהמשקופים או מהפריטים האחרים, לאחר שאכלו תאית מהמשקופים או מלוחות הפרקטים בבית.

גילוי טרמיטים

הדברה של טרמיטים בדירות

אם המסקנה היא שאכן מדובר בטרמיטים שהגיעו לדירה מסוימת, המדביר המקצועי שלנו שהוא בעל רישיון לבצע עבודות מסוג זה, מבצע בכל 30 ס"מ קידוח של 10 מ"מ. לתוך החורים הללו, הוא מזריק בלחץ גבוה חומר הדברה אשר מגיע לחלל הנמצא מתחת לאריחים. בתום החדרת החומרים, סוגרים היטב את החורים. או לחלופין אם התופעה היא ממש בתחילתה ואין הרבה טרמיטים, אפשר לפזר טיפול של חומר ג'ל חדשני והטרמיטים לוקחים את הטיפות הללו לקן וכך כולם טועמים ומתים.

אם הטרמיטים אכלו את כל החלק הפנימי של המשקופים, אפשר לפתוח כל משקוף בחלקו התחתון וכך אין צורך להוציא את כל המשקוף.

הדברה של טרמיטים בחצרות של בתים פרטיים

בחצרות ובגינות הטרמיטים נמצאים בתוך מחילות מתחת לקרקע. לכן המדבירים שלנו חופרים בורות בעומק של 90 ס"מ וכך שופכים חומר פנימה סביב כל האזור של המחילות. המדבירים המיומנים שלנו מבצעים הדברה מאסיבית מאד בכל המקומות הבעייתיים. במקרים חריגים לאחר פרק זמן מסוים, מבצעים פעולה זו פעם שניה כדי לקטול לחלוטין את כל התופעה. 

הדברה בראשון לציון והסביבה

מדביר מקצועי לנושא הטרמיטים

העובדים שלנו שעוסקים בהדברה עברו הכשרות מקצועיות ובהתאם לכך קיבלו רישיון לעסוק בכך. בכל סוג של מזיקים הטיפול הוא שונה ולכן הם מומחים בנושאים רבים וביניהם בהדברה של טרמיטים לאור השיטה המיוחדת של החדרת חומר ההדברה למחילות. 

אם יש לכם חשש שיש טרמיטים בבית, כדאי לשלוח אלינו תמונה כדי לוודא באיזה מזיק מדובר. בהתאם למסקנות המקצועיות שלנו ואם אכן מדובר בטרמיטים, אנו מתאמים את הטיפול הנכון באמצעות חומר ההדברה הייעודי ותוך ביצוע כל הפעולות המקצועיות הנדרשות כדי להשמיד את כולם.

WhatsApp chat