הדברת טרמיטים

טרמיטים הם חרקים קטנים בעלי כנפיים אשר גורמים נזקים רבים בתוך הבתים. לכן אנשי המקצוע שלנו מסייעים בדרכים שונות ללקוחות, אשר גילו טרמיטים בביתם לרבות הדברת טרמיטים.

הטרמיטים לא מהווים בעיה רפואית ואינם מעבירי מחלות המטרד העיקרי שהם מהווים הוא נזק למוצרי עץ.

נמנים בקבוצת החרקים החברותיים (כמו נמלים, צרעות, דבורים), חיים בקן משותף עם מלכה, מלך, עמלות וחיילים כשהעמלות דואגות להאכיל אותם.

בישראל נפוצים 2 מיני טרמיטים טרמיטי עץ וטרמיטי קרקע.

הטרמיט מקונן באדמה (הקנים בקרקע יכולים להגיע עד עומק של 5 מטר.) וניזון מ "תאית" של עצים, הוא חודר אל מגורי האדם והורס את חלקי העץ בבית כגון משקופים , דלתות,  רהיטים, ארונות רצפות פרקט וכו'.

הטרמיטים הינם חרקים בעלי רגישות גבוה לאור וכתוצאה מכך הם שומרים על עצמם בעזרת תעלות בוץ שהם בונים או כאשר אוכלים מוצר עץ הם שומרים על המעטפת החיצונית של המוצר ואוכלים את כל המוצר מבפנים ללא סימני נסורת. זוהי אחת הבעיות כנגד טרמיטים, הופעת פעילותם, בגלל שלפעמים לא משאירים סימנים והופעתם מתגלה לאחר זמן רב. 

הדברת טרמיטים
גילוי טרמיטים

גילוי טרמיטים בבית

כאשר מגלים שקיימים חרקים מסוימים בבית, יש לוודא איזה סוג של חרקים אלו כדי לבצע את הדברת טרמיטים מתאימה.
לכן הלקוחות שולחים אלינו תמונה/וידאו של החרק ושל התופעות שנראות בבית כדי שנסווג זאת נכון, אם מדובר בטרמיטים אנו מתאמים מועד לביצוע ההדברה באמצעות הטכנולוגיה שלנו והחומרים המתאימים כדי לפתור את התופעה אחת ולתמיד.

הדברת טרמיטים היא הדברה מורכבת ורק איש מקצוע כמו אחד המדבירים שלנו שהוא בעל הסמכה ייעודית לטרמיטים ידע ומיומנות לבצע זאת באופן מושלם כדי שהדיירים לא יסבלו מהתופעה. 

הסימנים האופייניים לטרמיטים הם הימצאותן של תעלות בוץ על משקופים או ליד או בתוך ריהוט שעשוי מעץ, כנפיים שפזורות במקום זה, כתמים שחורים שהם הצואה שלהם, מוצרי עץ חלולים ללא שאריות של נסורת וחרקים שיוצאים ונכנסים מהמשקופים או מהפריטים האחרים, לאחר שאכלו תאית מהמשקופים או מלוחות הפרקטים בבית.

הדברת טרמיטים המיתוס הישראלי

כאשר מדברים על הדברת טרמיטים תמיד עולה לראש שלנו תמונה של מדבירים שמגיעים ועוטפים את כל הבית והמשפחה צריכה לעזוב את הבית לשבוע לצורך ההדברה לטרמיטים .
סיטואציות כאלו לא קורות במדינת ישראל ואין אצלנו את אותו סוג הטרמיט אשר מתרבה ומתפשט בכזאת מהירות עד לנזק לבית שלם !
אחד מתפקידינו הוא להרגיע את הלקוח ולהודיע לו שהפיתרון הוא יכול להיות זול ומהיר ללא עזיבת הדירה בכלל !
אנו ב2021 לאחר עשרות שנים של נסיון לפתרון טרמיטים לתמיד ללא נזקים וללא הכנה מוקדמת של הדירה .
ישנם 2 פתרונות הדברה לטרמיטים : טיפול בחומר ייעודי בעזרת הזרקה לקרקע ולקירות , או טיפול בג'ל פתיון כנגדם .

הדברה של טרמיטים בדירות

אם המסקנה היא שאכן מדובר בטרמיטים שהגיעו לדירה מסוימת, המדביר המקצועי שלנו שהוא בעל רישיון לבצע עבודות מסוג זה, מבצע בכל 30 ס"מ קידוח של 10 מ"מ. לתוך החורים הללו, הוא מזריק בלחץ גבוה חומר הדברת טרמיטים אשר מגיע לחלל הנמצא מתחת לאריחים. בתום החדרת החומרים, סוגרים היטב את החורים. או לחלופין אם התופעה היא ממש בתחילתה ואין הרבה טרמיטים, אפשר לפזר טיפול של חומר ג'ל פתיון חדשני שהטרמיטים לוקחים את הטיפות הג'ל הללו לקן וכך כולם אוכלים ומתים.

אם הטרמיטים אכלו את כל החלק הפנימי של המשקופים, אפשר לפתוח כל משקוף בחלקו התחתון וכך אין צורך להוציא את כל המשקוף.

מומלץ אם אתם מבצעים שיפוץ לדירה חדשה שאתם עוברים אליה והיא באזור ידוע בנגיעות טרמיטים כמו ראשון לציון , חולון , בת ים , תל אביב מומלץ לבצע הדברת טרמיטים אצל חברת הדברה מקצועית לפני התקנת משקופים וריצוף לצורך מניעה . 

חברת הדברה של טרמיטים בחצרות של בתים פרטיים

בחצרות ובגינות הטרמיטים נמצאים בתוך מחילות מתחת לקרקע. לכן לעיתים יש צורך בחפירת בורות בעומק של 90 ס"מ ולאחר מכן שופכים חומר ייעודי פנימה סביב כל מעטפת שלד הבית.
אנו יודעים לבצע כל עבודת טרמיטים בכל רמת נגיעות , 

חיים מנהל החברה בעל ניסיון של 30 שנה בפתרון בעיית טרמיטים , חיים למד את השיטה הייחודית לפתרון הבעיה מאביו שגם היה מדביר . על כל כך הרבה שנות ניסיון לא מתווכחים !!!

מדביר מקצועי לנושא הטרמיטים

כל צוות העובדים באילנית הדברות מוסמכים לבצע כל עבודה כנגד חרקים ומכרסמים , כולם בעלי היתר הדברה הגבוה ביותר ויכולים לבצע הדברת טרמיטים מקצועית וייעילה והכי חשוב זולה ! 

אם יש לכם חשש שיש טרמיטים בבית? שלחו אלינו תמונה/וידאו ואנו נדע בדיוק איזה חרק יש לכם ומהו סוג הטיפול ! 

כן כן ללא עלות ובאהבה ! 

 בWhatsApp לחץ כאן ! 

053-4292959

WhatsApp chat